niedziela, 24 listopada 2013

Rodzina Hoteli Focus powiększyła się !!!

   Sieć hoteli Focus jest na pewno wszystkim doskonale znana. Hotele oferują noclegi w dogodnych punktach takich miast jak Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk a od listopada również w Chorzowie.Każdy hotel posiada profesjonalne, klimatyzowane sale konferencyjne, które umożliwiają zorganizowanie szkoleń, konferencji, spotkań czy sesji. Goście mogą również w cenie pokoju korzystać z sauny, siłowni oraz sieci Wi-Fi. 

   Jesienią Hotele Focus zorganizowały promocję Wielkie otwarcie niskich cen. Spot reklamowy ucieszył się dużym zainteresowaniem, a jego główny bohater Biały Miś, znany już z wcześniejszych kampanii reklamowych sieci, jest co raz bardziej rozpoznawalny :)


 

   Hotel Focus Katowice - Chorzów to zupełnie nowy trzygwiazdkowy Hotel, znajdujący się w odległości 2 km od Centrum Chorzowa, 29 km od lotniska, tuż naprzeciwko stadionu Ruchu Chorzów. Posiada 137 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi. Wyposażone są w przestronną łazienkę, LCD TV, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. W hotelu znajduje się również Restauracja, Lobby Bar, sauna i siłownia. Do dyspozycji gości jest bezpłatny Internet WiFi, 4 sale konferencyjne oraz kącik biznesowy. Dzieci i młodzież do lat 18-stu zakwaterowanych w pokoju z rodzicami lub opiekunami gościmy bezpłatnie. Naszym gościom oferujemy kanapkę i kawę na podróż zupełnie bezpłatnie. Focus Katowice Chorzów to idealne miejsce zarówno dla indywidualnych gości jak i grup konferencyjnych. 

   Hotel możemy rezerwować w atrakcyjnych stawkach poprzez HRS oraz BSC

 źródło: Hotele Focus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz