wtorek, 5 listopada 2013

Hotelowe urodziny - Sto Lat !

   Na Mazurach niewątpliwie jest wiele hoteli godnych uwagi. Są to hotele nie tylko o wysokim standardzie, ale również te mniejsze, niekiedy bardziej zachęcające i oryginalne.


   Hotel Warszawa    w Augustowie jest właśnie takim miejscem. Położony w cichej dzielnicy miasta, otoczony lasem oraz z dostępem do jeziora - hotel ten jest idealny na rodzinny wyjazd lub spokojny weekend we dwoje.   Doczekał się już pięknego jubileuszu i w tym miesiącu będzie obchodził 15 - lecie swojej działalności. 30 listopada 2013 w Hotelu Warszawa odbędzie się uroczysta gala jubileuszowa. Gwiazdą wieczoru będzie PECTUS, który wystąpi z koncertem podczas gali. 
   Od momentu jego powstania celem zarządu było zbudowanie silnej pozycji Hotelu Warszawa na polskim rynku hotelarskim. Stale dążono do podniesienia jakości usług i realizacji zaplanowanych inwestycji. Każdy rok przynosił pozytywne zmiany. W latach 2006-2007 hotel został rozbudowany. Ilość pokoi zwiększyła się z sześćdziesięciu trzech do dziewięćdziesięciu. Powierzchnia sal konferencyjnych i restauracji została zwiększona o połowę. W roku 2012 przeprowadzono kapitalny remont wszystkich pokoi w głównej części hotelowej. Obecnie Hotel Warszawa jest uznawany za lidera na rynku usług hotelarskich w regionie, a jego kucharze wytyczają trendy w branży gastronomicznej. Od lat hotel zajmuje czołowe miejsca w konkursach jakości wśród ponad trzydziestu hoteli programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts.

A, który hotel na Mazurach jest waszym ulubionym?

 
źródło:  www.hotelepph.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz