poniedziałek, 11 listopada 2013

Mazury za pół ceny przez całą zimę!!!!!!

Był już Toruń, Poznań i Kołobrzeg, a teraz pora na Mazury! Ale tym razem o wiele dłużej będziemy mogli skorzystać z oferty - 50% bo aż przez 3 miesiące!

   Kilkudziesięciu przedsiębiorców z branży turystycznej, w tym gospodarstwa agroturystyczne, hotele, pensjonaty zgłosiło swój udział w akcji promocyjnej "Mazury za pół ceny", która rusza w grudniu i potrwa do końca lutego.
   W ramach akcji "Mazury za pól ceny" podmioty gospodarcze, które zgłoszą do niej akces, oferują gościom 50 % zniżki na swoje usługi. Lokalna Organizacja Turystyczna "Mazury Południowe" (obejmuje m.in. Białą Piską, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nidę) w tym roku organizuje akcję po raz trzeci, ponieważ, jak wynika z obserwacji przedsiębiorców, promocje te przyciągają zimą w tę cześć Mazur gości, którzy latem ich nie odwiedzają, prawdopodobnie ze względu na wysokie ceny oraz tłumy turystów.

    "Przedsiębiorcy biorący udział w tej akcji w latach poprzednich przyznawali nam, że to dobry pomysł na wydłużenie sezonu na Mazurach, tym bardziej, że w naszym regionie jest wiele atrakcji, które pozwalają wypocząć aktywnie, a przy tym kameralnie" - powiedziała Karolina Wołyńska z "Mazur Południowych".
"Mazury Południowe" obejmują swoim zasięgiem m.in. miejscowości leżące nad Śniardwami i na obrzeżach Puszczy Piskiej. Zimą, przy dobrych warunkach pogodowych jest w tej okolicy wyznaczonych wiele tras biegowych dla narciarzy, można wędkować na lodzie lub "fruwać" na bojerach. Właściciele gościnnych gospodarstw, czy małych pensjonatów w tym czasie organizują swoim gościom kuligi, czy naukę pieczenia domowego chleba i ciasta.
    W tym roku do akcji zgłosiły się także zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, sklepiki z ludowymi pamiątkami. "Z tej akcji mogą skorzystać nie tylko turyści, ale i miejscowi" - zapewniła Karolina Wołyńska.


Hotele, które biorą udział w akcji to m.in:
  • Jabłoń Lake Resort 
    No to pozostaje już tylko wybrać odpowiedni termin, zabukować wybrany hotel i cieszyć się zimą na Mazurach!!!!
     

1 komentarz: