sobota, 5 października 2013

Sto Lat Mercure ! ! !

Hotele Mercure na całym świecie świętują w tym roku swoje 40-ste urodziny.

   Przez 40 dni, a dokładnie od 16 września do 25 października ponad 700 hoteli świętuje jubileusz i w związku z tym zaplanowały 40 dni pełnych wyjątkowych i uroczystych imprez, a także wydarzeń inspirowanych lokalnymi tradycjami, które z pewnością oczarują gości, zarówno tych młodszych, jak i tych trochę starszych. 

   Od Rio do Moskwy, w Europie i na Bliskim Wschodzie, w każdym miejscu hotele Mercure, przygotowują się do uroczystych obchodów urodzin. W każdym kraju na gości czekają inne niespodzianki.
We wszystkich z 232 hotelach Mercure we Francji goście będą mieli okazję skosztować lampki wina Gourmand oraz trzech słodkich lub słonych przekąsek, które zagościły w urodzinowym menu.  W Brazylii, wszystkie hotele oferują zniżkę 40% obowiązującą w okresie trwania obchodów. Hotele Mercure w Niemczech proponują specjalne menu, składające się m.in. z tradycyjnego niemieckiego piwa i olbrzymiej kanapki, natomiast w Chinach, przez 40 dni, Mercure Chengdu wszystkim swoim gościom, którzy urodzili się w 1973 roku, proponuje kolację na koszt hotelu.

   Oczywiście nasze polskie obiekty nie pozostały w tyle:
 
W Mercure Warszawa Grand urodzinowy wieczór umilał gościom zespół muzyczny Jazz Band.
Mercure Zamość Stare Miasto z kolei zaprosił dzieci do udziału w plastycznym konkursie urodzinowym.
Mercure Opole serwuje welcome drinka dla gości, którzy także w tym roku kończą 40 lat. 

We wszystkich 18-stu hotelach na gości czekał urodzinowy tort zachęcający do wspólnego świętowania. Ponadto przez te 40 dni na gości będzie czekało specjalne urodzinowe śniadanie - jajecznica z wędzonym łososiem.

Tak więc mamy jeszcze tylko 20 dni aby skorzystać przygotowanych atrakcji :)

 


1 komentarz:

  1. Oryginalny temat bloga, na taki się jeszcze nie natknęłam :) Będę zaglądać, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń