sobota, 12 października 2013

Pierwszy w Polsce hotel widziany oczami Google!

   Luksusowy hotel Aquarius Spa znajdujący się w Kołobrzegu inwestuje w nowoczesną technologię. Jako pierwszy hotel w Polsce rozpoczął współpracę z Google. Efekt? Można go obejrzeć z  dowolnego miejsca na świecie.

   Tego typu promocja hotelu pozwala go lepiej poznać przed przyjazdem, a wiadomo nie od dziś, że jeśli znamy dany obiekt czujemy się w nim bardziej komfortowo.

Co odróżnia panoramy Google od wirtualnego spaceru?

    Wirtualny spacer ogranicza nas do danego obiektu. Nie ma możliwości wyjścia poza hotel i zapoznania się z okolicą. Dzięki skorzystaniu z zintegrowanych narzędzi Google możemy nie tylko przebywać wewnątrz hotelu, ale wyjść przed budynek, aby odbyć spacer po okolicy. Dzięki mapie jesteśmy w stanie sprawdzić odległość dzielącą hotel od plaży, bądź najbliższego dworca, oraz sprawdzić kino w okolicy. 

  Hotel Aquarius jest obecnie jednym z najbardziej znanych hoteli nad naszym morzem. Co prawda nie miałam okazji w nim nocować, ale podczas pobytu w Kołobrzegu odwiedziłam ich SPA. Hotel robi naprawdę duże wrażenie. Jest ogromny, pięknie oświetlony, idealnie nadaje się na pobyt zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla singli. 

   Hotel Aquarius zdobył wiele prestiżowych nagród oraz gościł gwiazdy muzyki i telewizji zarówno z Polski jak i ze świata.

  Osobiście uważam, że ten hotel jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybrednych gości, a mimo, że osiągnął już bardzo wiele to wciąż się rozwija i wyprzedza nadchodzące trendy.
Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony hotelu: http://www.aquariusspa.pl/pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz