niedziela, 29 czerwca 2014

Hotele Focus - idealne na rodzinne wakacje

   Hotele Focus w nowej ofercie promocyjnej zachęcają do pobytu u siebie, ale również w ciekawy sposób zachęcają to zwiedzania Polski i przekonują, że wyjazd z dziećmi też może być udany i pełen przyjemności wystarczy, że zdecydujemy się na hotel, który z miłą chęcią i bez dodatkowych kosztów gości u siebie dzieci najmłodsze oraz nawet te starsze :)W góry czy nad morze? Za granicę czy w Polsce? Hotel czy kwatera prywatna? Pytań przed zaplanowaniem podróży z rodziną, zwłaszcza gdy jej bohaterami są dzieci, jest zawsze wiele. Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze rozwiązanie!

   Jeśli przed tobą urlop z dziećmi – może nie najmniejszymi, ale takimi, które doskonale wiedzą, kiedy mogą pomarudzić, i głodnieją w najmniej odpowiednim momencie – tak naprawdę nie ma to znaczenia, czy pojedziesz w góry czy nad morze. Nie musisz też silić się na wyszukiwanie egzotycznych miejsc przepełnionych drogimi atrakcjami. Podróż po Polsce może przynieść ogromną dawkę pozytywnych wrażeń całej rodzinie, a tobie zapewnić relaks i to na wyciągnięcie ręki.
Podczas wyboru celu podróży należy zastanowić się, czego tak naprawdę szukamy. Ważne są zainteresowania dzieci, a także ich wiek. Jeśli masz ograniczony budżet, warto dowiedzieć się wcześniej, czy w hotelu lub pensjonacie, w którym chcesz się zatrzymać, pobyt dla dzieci jest bezpłatny. Najczęściej na darmowy nocleg mogą liczyć dzieci poniżej 4. lub 5. roku życia. Zdarzają się też miejsca, w których granicą wieku jest 10 lat. Z nietypową ofertą wyszła sieć hoteli Focus (www.focushotels.pl) – tu za darmo mogą nocować dzieci i młodzież, aż do 18 roku życia. To znacznie obniża koszty urlopu, a przecież w jego budżecie musi się zmieścić jeszcze tak wiele pozycji! Warto tu dodać, że w cenie pobytu w każdy z hoteli Focus oferuje kanapkę i kawę na drogę . Specjalnie zapakowane na wynos kanapki czekają na każdego gościa. Tym samym z listy powodów do marudzenia znika jedna pozycja.
   Kolejnym argumentem wartym uwagi przy planowaniu wyjazdu jest atrakcyjność regionu, w który się wybieramy. Na szczęście pod tym względem Polska ma bardzo wiele do zaoferowania. Opłaca się iść na kompromis i znaleźć miejsce, w którym obok obiektów interesujących dla dorosłych są także atrakcje dla najmłodszych turystów. Kilkulatek znudzi się oglądaniem kolejnego kościoła czy rynku. Przydługie zwiedzanie zabytkowych uliczek miasta można mu wynagrodzić wizytą w zoo, wesołym miasteczku, na basenie czy w parku linowym. Takie miejsca często recenzowane są w Internecie, a niektóre hotele korzystają z aplikacji interaktywnych umożliwiających szybsze odnalezienie punktów wartych odwiedzenia. Na przykład właśnie hotele Focus posiadają na swojej stronie aplikację „Przewodnik po regionie” i dają tym samym dostęp do szerokiej gamy atrakcji w obszarach krajobrazu, kultury i sztuki, kalendarium wydarzeń, miejsc interesujących dla dzieci oraz rekomendowanych do uprawiania sportu. Wygodny planer pobytu pozwala na uporządkowanie punktów na liście zwiedzania, którą następnie można wydrukować. Wyświetla także, ceny biletów wstępu czy prognozę pogody w danym mieście . Ale kto by się nią przejmował, mając w perspektywie spokojnie spędzony urlop z uśmiechniętymi, najedzonymi i pełnymi wrażeń pociechami?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz