sobota, 14 czerwca 2014

3 nowe hotele w Lublinie - już niebawem

   Mimo iż Lublin nie jest bardzo dużym miastem to baza noclegowa jest zdecydowanie zbyt mała i często jest problem aby znaleźć dobry hotel. Ale ma się to zmienić i kilka nowych hoteli wzbogaci bazę noclegową Lublina jeszcze w trakcie tego lata. Znajdzie się wśród nich także pierwszy w mieście luksusowy obiekt o kategorii pięciu gwiazdek. Będzie nim hotel Alter znajdujący się przy ul. Grodzkiej 30.


  Pięciogwiazdkowy hotel Alter koncentrować się będzie na obsłudze konkretnego rodzaju klienteli. Udogodnienia hotelowe zaprojektowano tak, aby spełniały potrzeby bardziej wymagających gości, a szczególnie biznesmenów, a także zamożnych, zagranicznych i krajowych turystów. Będzie to zapewne mocna konkurencja dla wiodącej prym obecnie IBB Grand Lublinianki. Hotel przy Grodzkiej mieścił się będzie w zabytkowej kamienicy, której jedna ze ścian pokryta jest zieloną rośliną przypominającą mech, natomiast zabytkowy charakter budowli podkreślają  elementy znalezione podczas remontu budynku. Są wśród nich fragmenty fundamentów muru miejskiego czy belka z drewnianego stropu pochodząca z XVIII wieku.
W chwili obecnej trwają ostatnie prace remontowe. Otwarcie obiektu przewiduje się za około trzy tygodnie. Ponieważ strona internetowa już działa to można zapoznać się z cenami oraz przepięknymi wnętrzami. Działa również Fanpage hotelu - TUTAJ

   Również w lipcu tego roku wystartować ma czteropiętrowy hotel Piano położony u zbiegu ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej. Hotel wyposażony będzie w 38 pokoi i dwupokojowy apartament, niewielki ośrodek spa z jacuzzi oraz dwie sale szkoleniowe. Otwarcie planowane jest na 15-go lipca.

   Trochę dłużej, bo do września, trzeba będzie poczekać na nowy hotel usytuowany przy ul. Zdrojowej w rejonie al. Solidarności. W hotelu, który funkcjonować ma pod nazwą Royal Botanic Hotel znajdzie się 56 pokoi, trzy sale konferencyjne, basen i spa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz