niedziela, 9 listopada 2014

Recenzja restauracji Popularna w Szczecinie

   Niedawno w ofercie Open Card w Szczecinie pojawiła się nowa restauracja - Cafe Popularna. Jako, że w Szczecinie niestety co raz więcej knajp typu PRL, Seta i Galareta itp. to po nazwie od razu pomyślałam - ,, O Boże, następna,,. Na szczęście nic bardziej mylnego!

 

   
   Lokal usytuowany jest na starym mieście w odremontowanej kamienicy. Pierwszy raz byłam tam pod koniec września. Pogoda była piękna, więc zajęliśmy miejsce na ogródku zlokalizowanym na przeciwko restauracji na starej brukowanej uliczce. Obsługa pojawiła się praktycznie od razu wraz z menu. Zaskoczył nas duży wybór dań zdecydowanie nie typowych jak na lokal o takiej nazwie :). Makarony z krewetkami, steki, duży wybór sałatek i kolorowe drinki. Ceny natomiast bardzo atrakcyjne!

   Dziś z kolei mieliśmy okazję odwiedzić lokal w środku. Wystrój już zdecydowanie bardziej pasuje do nazwy :). Stoliki i krzesła, każde z innej parafii, stary drewniany bar, radia i szare ściany, ale wciąż ta sama miła obsługa i przepyszne jedzenie! 

   Mimo iż ceny są w porównaniu z wielkością dań są dość atrakcyjne to dzięki Open Card możemy liczyć na dodatkowo bardzo duży bo aż 50% rabat!

My spróbowaliśmy na razie takie pyszności, ale na pewno wrócimy po jeszcze!

ZAPIEKANY SER FETA

WĄTRÓBKA NA ŻUBRÓWCE

TAGLIATELLE Z WOŁOWINĄ


TAGLIATELLE Z WIEPRZOWINĄ I SUSZONYMI POMIDORAMI

GUMISIE :)

   Open Card możecie nabyć obecnie w promocyjnej cenie 79zł na okres 6 miesięcy i korzystać z rabatów nie tylko w Szczecinie, ale w całej Polsce!!

~~~~ZAMÓW KARTE~~~~


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz