poniedziałek, 26 maja 2014

Nowe hobby znanych muzyków


Brytyjski zespół popowy Pet Shop Boys planuje uruchomienie własnej marki hotelowej. Muzycy na taki pomysł wpadli zainspirowani serią programów telewizyjnych poświęconych aranżacji domowych wnętrz.


Taneczny duet rozstał się w 2013 roku ze swoją wytwórnią płytową Parlophone po 28 latach współpracy, co skłoniło ich do założenia własnej firmy - x2. Ta wolność zainspirowała ich do prób rozkręcenia działalności w innych branżach.

Po nieustannym oglądaniu programów poświęconych aranżacji domowych przestrzeni, podczas nagrywania albumu Electric, w 2013 roku, członkowie zespołu wpadli na pomysł uruchomienia własnej marki ekonomicznych hoteli.

Muzyk Chris Lowe powiedział w wywiadzie dla brytyjskiej gazety Daily Mirror, "Gdy masz własne logo zaczynasz myśleć, że wolność tworzenia i działania nie ma żadnych granic. Perfumy? Bielizna? Podjęliśmy jednak decyzję, że zajmiemy się branżą hotelarską. Nasza sieć charakteryzować się będzie podstawowym zakresem usług, tak jak w przypadku White Company (firmy niedrogich domowych produktów), nic ekstrawaganckiego."

Na razie żadne konkrety nie są znane, ale osobiście podejrzewam, że pomysł udany i mimo nie wysokiego standardu będzie cieszył się dużą popularnością. Stawiam, że hotel powstanie w Londynie :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz