środa, 7 maja 2014

Dzień Otwarty w Sheraton Krakow Hotel

   Należący do amerykańskiej grupy Starwood Hotels&Resorts Sheraton na turystycznej mapie Krakowa pojawił się 30-go kwietnia 2004 roku. Właśnie tego dnia w hotelu zatrzymali się pierwsi goście, ale oficjalne przecięcie czerwonej wstęgi nastąpiło 25 czerwca 2004 roku. Piękne, ekskluzywne wnętrza, wspaniała kuchnia, niezwykłe położenie, a przede wszystkim profesjonalna obsługa sprawiły, że hotel Sheraton stał się ulubieńcem zarówno polskich jak i zagranicznych gości.

 

   W hotelu gościły takie osobistości jak m.in: Vladimir Putin, Victor Yushchenko, Prezydenci: Lech Wałęsa oraz Aleksander Kwaśniewski wraz z małżonką, Premier - Donald Tusk, V-ce Prezydent Stanów Zjednoczonych Richard B. Cheney, Premier Ukrainy - Julia Tymoszenko, Król Belgii Albert II, członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej Księżna Sophie i Książe Edward Anthony.

   W tym roku hotel obchodzi swoje 10-lecie, które zostało zaplanowane na 25 maja. W związku z tym wydarzeniem hotel zaplanował Dzień Otwarty w godzinach 12.00 - 19.00, który pozwoli na poznanie hotelu ,,od kuchni,,.

   Podczas tych kilku godzin na odwiedzających będzie czekało wiele atrakcji. Goście będą mogli zwiedzić pokoje hotelowe, restaurację SomePlace Else, gdzie znajdują się koszulki z autografami drużyn, które odwiedziły hotel. Będzie można dosłownie zwiedzić hotel od kuchni, czyli poznać miejsce gdzie znani szefowie kuchnie przygotowują najwspanialsze posiłki dla gości hotelu oraz uczestniczyć w pokazie kulinarnym.

   W tym dniu nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, takich jak malowanie twarzy, zabawy plastyczne, w tym tworzenie logo hotelu z kolorowych materiałów, kącik małego Krakowiaka czy kącik eko-projektanta. W naszym ogrodzie, w Kąciku Zabaw czas umilać dzieciom będą klaun i wróżki. Dla odważnych – gra terenowa! Będą organizowane również konkursy w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. 

Wstęp oczywiście bezpłatny!

 


 źródło: 1,2


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz