poniedziałek, 12 maja 2014

Pierwszy 5* hotel w Kotlinie Kłodzkiej

   Hotele SPA Dr Irena Eris od lat stanowią czołówkę najlepszych obiektów SPA w Polsce. Są luksusowe i oferują usługi na najwyższym poziomie, które zaspokoją nawet najbardziej wybrednych gości. Dodatkowo jako pierwsze i jedyne do tej pory polskie hotele dołączyły do kolekcji Luxury SPAS 2014 (najlepszych spa na świecie) stworzonej przez National Geographic. Ale na tym nie koniec - są również jako jedyne polskie hotele członkiem renomowanej światowej organizacji International SPA Association. Otrzymały najwyższy certyfikat jakości Premium Qualität - Exzellent przyznany przez nienależne Niemieckie Stowarzyszenie Wellenss (Deutscher Wellness Verband) audytujące obiekty w całej Europie, a także prestiżowy dokument jakim jest Certificate Excellence 2013 od największego na świecie opiniotwórczego portalu turystycznego TripAdvisor®. Ponadto zostały uhonorowane tytułem Superbrands 2013.

 

 

   Pod koniec tego roku w Polanicy-Zdrój zostanie otwarty trzeci już hotel należący do największej polskiej firmy kosmetycznej po Krynicy Zdrój i Wzgórzach Dylewskich. Lokalizacja ta została wybrana ze względu na duże zainteresowanie majętnych kuracjuszy oraz biznesmenów z Polski i z zagranicy chcących wypocząć w luksusie. 

   W hotelu znajdować się będzie 85 pokoi, centrum SPA z basenem, jacuzzi i strefą saun, centrum fitness i cardio wraz z siłownią. Nowością będzie fakt iż basen zostanie wybudowany na najwyższym piętrze i będzie wychodził na taras z którego będziemy mogli podziwiać widoki. Oczywiście nie zabraknie Instytutu Kosmetycznego dr Ireny Eris z całą gamą zabiegów oraz medycyną estetyczną. Oczywiście znajdziemy tam również restaurację, która nas na pewno nie rozczaruje :)

Pierwsze rezerwacje będzie można składać już tego lata np. na Sylwestra lub Boże Narodzenie.

Koszt pokoju 2os będzie prawdopodobnie porównywalny z cenami pozostałych obiektów czyli 2os ze śniadaniem w cenie ok. 625zł za dobę - w zależności od wybranego terminu.

 źródło: www.drirenaerisspa.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz