środa, 30 kwietnia 2014

Hotel Focus Premium Inowrocław ****

  Inowrocław jest uznawany za jeden z najlepszych ośrodków leczenia chorób dróg oddechowych w Polsce. Funkcjonują tu sanatoria, domy uzdrowiskowe i tężnia solankowa. Nic więc dziwnego, że Hotele Focus postanowiły umieścić tu swój szósty obiekt!


 Focus Premium Inowrocław to zupełnie nowy czterogwiazdkowy obiekt należący do polskiej sieci Focus Hotels. Jego otwarcie będzie miało miejsce 17 maja 2014r. 

   Hotel znajduje się w samym sercu miasta przy ulicy Solankowej 17 w odległości 1,5 km od Dworca PKP (około 25 minut pieszo) i 1,1 km od Dworca PKS (około 20 minut pieszo). W okolicy hotelu  znajduje się popularny Park Solankowy oraz największa Tężnia Solankowa w Europie. 

   Obiekt posiada łącznie 34 komfortowe i nowocześnie urządzone pokoje w tym: 3 pokoje 1-osobowe, 21 pokoi 2-osobowych z dwoma osobnymi łóżkami,  9 pokoi 2 –osobowych z jednym duży łożem małżeńskim i 1 apartament składający się z dwóch osobnych pomieszczeń.  Pokoje wyposażone są w klimatyzację, przestronną łazienkę, LCD TV, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną.

   W hotelu znajduje się również Restauracja Saline z pięknym tarasem, bar, sauna i siłownia. Do dyspozycji gości jest bezpłatny Internet WiFi na terenie całego obiektu, sala konferencyjna o powierzchni 100 m2, parking, kącik biznesowy oraz gabinet kosmetyczny. 

   Dzieci i młodzież do lat 18-stu zakwaterowanych w pokoju z rodzicami lub opiekunami gościmy bezpłatnie. Naszym gościom oferujemy bogaty bufet śniadaniowy oraz  kanapkę i kawę na podróż zupełnie bezpłatnie.
    Na stronie Hoteli Focus można już teraz dokonywać rezerwacji - pokój 2os ze śniadaniem w tym 4* hotelu to koszt zaledwie 219zł!
 
Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się odwiedzić ten hotel i zdać obszerniejszą relację z mojego pobytu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz