środa, 10 grudnia 2014

BEST HOTEL AWARD 2014

   Na początku grudnia już po raz czwarty przyznano prestiżowe Nagrody Best Hotel Award 2014. Plebiscyt był organizowany przez firmę Global Hotels & Travels ­, czyli właściciela serwisów rezerwuje.pl i rezerwuje.com   W konkursie na najlepsze hotele w Polsce wyszczególnione były 44 kategorie, do których łącznie nominowano blisko 300 obiektów noclegowych i 8 sieci hotelowych. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej www.besthotelaward.pl oraz telefonów komórkowych, dzięki którym każdy Klient hoteli mógł wyrazić swoją opinię na temat nominowanych obiektów poprzez oddanie głosu w plebiscycie. Spośród wszystkich nominowanych hoteli nagrodę główną przyznano dwóm hotelom, które otrzymały największą liczbę głosów i tym samym zostały najlepszymi hotelami w Polsce:

– w kategorii 1 - ­3­ gwiazdkowych ­ Hotel Cottonina Villa & Mineral Spa Resort Świeradów Zdrój zajmujący także 3 miejsce jako hotel SPA,
– w kategorii 4­ - 5­ gwiazdkowych ­ Hotel Royal Baltic Luxury Boutique Ustka, który wygrał również w kategorii SPA i zdobył drugie miejsce wśród hoteli 4­5* nad morzem.

   Pierwsze miejsca z ubiegłego roku udało się obronić nielicznym: Hotel Marriott utrzymał się jako najlepszy hotel 4­ - 5* w Warszawie zdobywając również laur zwycięzcy jako hotel z najlepszą obsługą. Złoty dyplom zachował Marine Hotel z Kołobrzegu w kategorii położenie i panorama deklasując także inne hotele w kategorii sport & fitness. Przez wszystkie edycje Plebiscytu Best Hotel Award najlepszym hotelem w kategorii 1­ - 3* nad morzem nieprzerwanie pozostaje Villa Baltica z Sopotu co jest nie lada osiągnięciem. Statuetka za najlepszą gastronomię, po roku przerwy, wróciła do warszawskiego hotelu Sheraton, najciekawszą architekturą i wystrojem wnętrz może się poszczycić Hotell Regatta z Poznania, a na weekend najlepiej wybrać się do hotelu Odyssey Club Hotel Wellness&SPA znajdującego się pod Kielcami.

Pełną listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach publikujemy na stronie:

www.besthotelaward.pl

   Honorowy patronat nad Plebiscytem Best Hotel Award 2014 objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz prezes Polskiej Izby Turystyki.

   Mieliście już okazję być w którymś z laureatów? Ja odwiedziłam hotel Marine w Kołobrzegu i faktycznie lokalizacja idealna!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz