wtorek, 11 marca 2014

Westin Warsaw ma nowego Dyrektora

   Nowym dyrektorem hotelu Westin Warsaw został hotelarz z dwudziestoletnim doświadczeniem – Stefan Friedl. Jego podstawowym zadaniem będzie koordynacja wszystkich działów operacyjnych hotelu – pisze portal Property News.pl


   Nowy dyrektor hotelu Westin Warsaw wiedzę teoretyczną w branży hotelarskiej nabył poprzez studia zarządzania hotelem w Niemczech. Jest on również absolwentem wielu szkoleń i kursów z zakresu sprzedaży, marketingu i zarządzania.

   Swoje dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe miał okazję szlifować między innymi na stanowiskach: dyrektora generalnego w hotelu St. Regis Bali Resort, dyrektora sprzedaży i marketingu w Dubaju, Frankfurcie, Nowym Jorku, Bazylei i Monachium. Przed przybyciem do Warszawy przez ostatnie trzy lata piastował stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu hotelu Westin Palace w Madrycie.

- Uwielbiam branżę hotelarską - tu każdy dzień jest inny. Kontakty z gośćmi z całego świata, praca zespołowa to elementy, które powodują, że od wielu lat świetnie się w hotelarstwie realizuję i poszerzam horyzonty - mówi Stefan Friedl

 Zastanawia mnie jedynie dlaczego tyloma hotelami w Polsce zarządza kadra zagraniczna? Czy w Polsce nie mamy na tyle wykwalifikowanej obsady, która mogłaby zasiąść w zarządzie takich hoteli? A może to główne dyrekcje hoteli nakazują taką politykę?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz