wtorek, 25 marca 2014

Poznań za pół ceny na Majówkę!!!

   Większość z nas długi weekend majowy spędzi w górach lub nad morzem wśród tłumów innych turystów, szukając wolnego miejsca w restauracjach i płacąc sporą stawkę za pobyt w dobrym hotelu. Ja nie cierpię tłumów i mimo że mam 100km do morza to nikt mnie nie namówi, żeby tam właśnie spędzić spokojnie majówkę - bo spokoju to na pewno tam nie znajdę. Ale znaleźć go mogę za to w większych miastach Polski skąd ludzie wyjadą właśnie w góry lub nad morze, nie będą się odbywać żadne targi czy konferencje, a na drogach nie będzie korków. A co najważniejsze uda mi się znaleźć bardzo tani nocleg w bardzo dobrym standardzie :)

 

   Miasto Poznań dodatkowo zachęca do odwiedzin w terminie 3-4 maja bo właśnie wtedy będzie miała miejsce siódma edycja akcji Poznań za pół ceny. Organizowana od 2008 r. akcja ma na celu prezentację bogatej oferty turystycznej miasta i jego okolic. – Poznań jest często kojarzony z targami i biznesem. My pokazujemy, że to kolorowe miasto pełne atrakcji i pomysłów na spędzanie wolnego czasu. To także doskonały wybór na weekendowy wypad – mówi Jakub Pindych, koordynator akcji z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. - Bogata oferta „Poznania za pół ceny” ma uświadomić turystom, że czas spędzony w Poznaniu to świetna zabawa, a także podsunąć pomysły na kolejne wizyty w stolicy Wielkopolski. – dodaje Pindych.

Z rabatem 50% będziemy mogli spędzić czas m.in. w tych hotelach:
 • Sheraton Poznań
 • IBB Andersia
 • Mercure
 • Novotel
 • NH Poznań
 • Korel
 • HP Park
Restauracje w tych hotelach również dadzą nam rabat na dania z karty.

Serdecznie zachęcam do spędzenia majówki w mieście - bo przy okazji będziemy mieli okazję poznać nowe miejsce, nowy hotel, nowe restauracje bez tłumów i w spokoju.

A jakie Wy macie plany na majówkę?

źródło


4 komentarze:

 1. ja majówkę spędzam na trawie, przy grilu, kiełbasce, słoneczku i dobrym piwku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. o a nawet ostatnio myślałam o Poznaniu. Bo byłam tam caałe wieki temu:)
  http://zycienienabogato.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Poznań się rozwija - zachęcam do odwiedzin :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oryginalny pomysł na bloga. Na pewno będę do Ciebie zaglądać i szukać pomysłów i okazji wyjazdowych! A co do majówki w Poznaniu... naprawdę kuszącą propozycja! :)

  http://messsinspirations.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń