środa, 4 grudnia 2013

Hampton by Hilton

   Mało jeszcze znana w Polsce marka Hampton, obejmująca: Hampton Inn, Hampton Inn & Suites, Hampton Inn by Hilton, Hampton Inn & Suites by Hilton oraz Hampton by Hilton, jest często wyróżnianym liderem w segmencie hoteli średniej klasy cenowej. Licząca niemal 1 800 obiektów sieć hoteli Hampton wchodzi w skład jednej z największych na świecie sieci hotelowych Hilton Worldwide. Wszystkie hotele Hampton oferują miłe otoczenie i przyjazną, obsługę wysokiej jakości, łączy je wyjątkowa atmosfera i gwarancja pełnej satysfakcji z pobytu w hotelach sieci. Znakomite warunki zakwaterowania oraz dostępne w pokojach udogodnienia i najnowsze rozwiązania techniczne w połączeniu z dużą liczbą lokalizacji i jednolitą ofertą sprawiają, że sieć hoteli Hampton jest uważana za lidera w swoim segmencie oraz za jedną z najszybciej rozwijających się marek hotelowych. 

 

   Hampton by Hilton Gdańsk Airport jest drugim hotelem tej marki zlokalizowanym na terenie lotniska i będącym własnością Spółki Port-Hotel. W czwartek, 21 listopada 2013 roku, odbyło się jego uroczyste otwarcie. Mnóstwo znakomitych gości, wystawne przyjęcie i muzyka w stylu glamour - tak świętowano to wyjątkowe wydarzenie. Na przybywających, na czerwonym dywanie, czekała Marylin Monroe (aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni). Gości witał Mirosław Moczarski, Prezes Zarządu Spółki Port-Hotel, w towarzystwie Magdaleny Suligi - Dyrektora Hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

   Hampton by Hilton Gdańsk Airport znajduje się na terenie portu lotniczego w Gdańsku przy ulicy Słowackiego 220. Od lotniska dzieli go 200 metrów, a od kolejowego Dworca Głównego 14 km. Uruchomiony obiekt doskonale wpisuje się w strategię rozwoju Spółki Port-Hotel – właściciela i operatora hotelu, która zakłada realizację projektów hotelowych ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji przy regionalnych portach lotniczych. Sam budynek to 4 kondygnacje hotelowe oraz parter z częścią ogólnodostępną. Hotel proponuje najlepszą w swojej klasie obsługę, w tym czynny przez całą dobę bar z daniami na ciepło. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w hotelowej restauracji. Każdy ze 116 wygodnych i nowoczesnych pokoi wyposażony jest w sejf, żelazko z deską do prasowania oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazienkach goście znajdą suszarki do włosów, a bogaty asortyment produktów do mycia i pielęgnacji ciała dostępny jest w eleganckich dozownikach, które pozwalają na użycie ich bez ograniczeń. Hotel wyróżnia elegancki hol oraz ciekawie zaaranżowana strefa publiczna z doskonale wyposażoną częścią biznesową i salą konferencyjną. Budynek, oprócz części hotelowej oraz biznesowej, mieści również centrum fitness. Wszystkie pokoje przyciągają nowoczesnymi udogodnieniami, m.in. dużym telewizorem z płaskim ekranem, ergonomicznym miejscem do pracy i wygodną podstawką pod laptop. Ponadto, Hampton by Hilton Gdańsk Airport uczestniczy w wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym Hilton HHonors, który daje szansę zdobycia punktów i odbioru nagród w ponad 4 tysiącach hoteli na świecie. Goście mogą korzystać z parkingu na placu wokół budynku, gdzie znajduje się 70  miejsc dla podróżujących samochodem.

źródło: 1, 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz