czwartek, 26 grudnia 2013

Darmowy nocleg dzięki Instagramowi !

   Hotele na całym Świecie prześcigają się w promocji swoich obiektów. Reklama w prasie, telewizji i Internecie już nikogo nie dziwi, a co z reklamą na Instagramie? Darmowy portal, który zdobył już miliony zwolenników na całym Świecie również jest bardzo dobrym sposobem na promowanie swojego hotelu. 


   Na taki właśnie pomysł wpadli właściciele australijskiego Hotelu 1888. Jeśli znajdziesz się przypadkiem w Sydney, a do tego jesteś wziętym użytkownikiem Instagrama, to masz szansę na darmowy nocleg.

   Po ponad roku prac i inwestycji wartej 30 milionów dolarów powstał Hotel 1888. To oczywiście modny w ostatnich latach hotel butikowy o świetnym standardzie, umieszczony w dawnej fabryce wełny. Jak twierdzą władze hotelu, jest to także pierwszy na świecie hotel Instagram-friendly, czyli wspierający użytkowników Instagrama. Użytkownicy tego serwisu, których śledzi ponad 10 tysięcy osób, dostaną darmową noc w hotelu, a co miesiąc wybierane jest najlepsze zdjęcie z hashtagiem #1888hotel, którego autor również wygrywa dobę gratis.
   Wystrój hotelu jest faktycznie ciekawym obiektem do fotografowania, łączy bowiem nowoczesny, czysty design z bardziej industrialnym klimatem w postaci odsłoniętych cegieł budowli.  Meble wykonane są przez włoską firmę Minotti, a niektóre z nich, takie jak biurka, wykonane zostały z drewna odzyskanego w czasie renowacji fabryki wełny. Całość prezentuje się imponująco, wnętrza urzekają prostotą i nawiązaniami do historii budynku, co możecie zobaczyć w galerii hotelu.   Hotel ma oczywiście swój profil na Instagramie -  TUTAJ

   Jeśli zdecydujecie się na pobyt, a nie macie jeszcze 10 tysięcy podglądaczy na Instagramie – cena nocy w hotelu zaczyna się od 300 dolarów za osobę :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz