poniedziałek, 10 lutego 2014

Business Saving Club

   Hotele można rezerwować na różne sposoby - bezpośrednio w hotelu, przez portale typu HRS lub Booking.com  lub przez firmę, która zajmuje się kompleksową obsługą klienta w tym zakresie. 

 

 


   Taką firmą jest Business Saving Club, która oferuje swoim klientom nie tylko usługę rezerwującą, ale i ogromny rabat na hotele w Polsce i zagranicą. Business Saving Club oferuje  specjalnie wyselekcjonowane hotele, których doskonała lokalizacja, zarówno w dużych miastach, jak również w podmiejskich kurortach, sprzyja spotkaniom biznesowym oraz umożliwia spokojny, weekendowy wypoczynek, zawsze w najniższych dostępnych cenach.    Klient wykupując roczny abonament otrzymuje dostęp do ponad 215 hoteli w Polsce, w których może otrzymać rabat 30% od ceny dnia lub 50% od ceny standardowej. Liczba noclegów nie jest w żaden sposób limitowana, więc klient może codziennie korzystać z hoteli z rabatem. Dobrą opcją jest również fakt, że nie musi sam szukać hotelu bo ma do dyspozycji dział rezerwacji czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00, który za niego wyszuka odpowiedni hotel, dokona rezerwacji, a potwierdzenie wyśle w formie sms'a lub e-mailem. BSC zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz obsługą całych firm.

   Dodatkowo BSC zajmuje się organizacją konferencji, planowaniem wycieczek oraz obsługą grup sportowych. Od niedawna BSC wprowadziło również mobilna aplikację na smartfony dzięki której klient ma zawsze swoją imienną kartę przy sobie - aplikację można pobrać TUTAJ.


Co myślicie o tego typu obsłudze?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz