niedziela, 29 marca 2015

Hotele, które odwiedziłam - Metropolis Design Hotel w Krakowie

   W tym roku Kraków odwiedziłam tylko przy okazji powrotu z Zakopanego. Byłam w nim już 2 razy i w obu przypadkach było to intensywne zwiedzanie, tak więc tym razem to sobie odpuściliśmy i zależało nam jedynie na tym, aby jeden dzień, a dokładnie kilka godzin spędzić spacerując po rynku i delektując się jego klimatem :)
Wybierając hotel kierowałam się dwoma kryteriami:
  1. bliskość rynku
  2. hotel z aplikacji Hotel Tonight, bo musiałam wykorzystać zebrane przez rok $$$
   Miesiąc przed wyjazdem zaczęłam przeglądać pojawiające się oferty i praktycznie do samego końca byłam przekonana, że wybiorę 4* hotel Galaxy. Trzy dni przed planowanym pobytem do aplikacji dołączył nowy obiekt - hotel Metropolis Design - nie zastanawiałam się nawet chwili i od razu dokonałam rezerwacji.

   Metropolis Design Hotel to nowy 4* obiekt usytuowany około 15 min spacerem od Starego Rynku i tyle samo od Wawelu. W małej ślepej uliczce z dala od zgiełku trochę ciężko go znaleźć, ale dzięki temu zapewnia ciszę i spokój. Jest to wyjątkowy i oryginalny hotel na tle innych obiektów w Krakowie. Wyróżnia się między innymi wirtualnym Concierge witającym wchodzące osoby, PlayStation, które jest do dyspozycji gości, sześcioma piętrami pełnymi kolorów oraz pokojami w których możemy sami wybrać kolor oświetlenia.Od samego wejście witają nas kolorowe nowoczesne sofy i fotele oraz uśmiechnięty personel. Pokoje są wyposażone w bardzo wygodne łóżka, duży telewizor i łazienkę z olbrzymim natryskiem z deszczownicą. Goście mogą korzystać z minibaru oraz darmowego Internetu.   W hotelu znajduje się też restauracja i są serwowane śniadania, ale niestety nie mieliśmy okazji skorzystać z gastronomii podczas naszego pobytu bo wybraliśmy opcję śniadania z widokiem na kościół mariacki :)

   Moim zdaniem hotel idealny dla par oraz biznesmenów, ale nam towarzyszyły dwie pary z małymi dziećmi, które też były bardzo zadowolone z wyboru.

Rejestrując się w aplikacji HotelTonight w wpisując ten kod: KJEZIERSKA otrzymacie 75PLN do wykorzystania przy pierwszej rezerwacji ( ważne przez rok ) i np. za ten 4* hotel zapłacicie jedynie 174 PLN za pokój 2os :)1 komentarz:

  1. Bardzo fajnie urządzony i Play Station, nie spotkałem się jeszcze z takim dodatkiem. No i oczywiście największy plus to bliskość do największych atrakcji Krakowa :)

    OdpowiedzUsuń