sobota, 21 lutego 2015

Unity Line

   Będąc na studiach miałam okazję odbyć wiele różnych praktyk m.in w biurze podróży, hotelach oraz na promie Unity Line. Te ostatnie dały mi prawdziwy wycisk, ale mimo to wspominam je wyjątkowo miło! 

 

 

   Dzień 14 lutego zwany przez nie których Walentynkami :) miałam okazję spędzić na promie MF Skania należącym do Unity Line. Statek ten kursuje regularnie na trasie Świnoujście - Ystad, a dodatkowo co jakiś czas organizowane są tam rejsy tematyczne podczas których można podziwiać np. występy komików lub pokazy barmańskie. Unity Line od samego początku na wszystkich swoich statkach zatrudnia świetnie wyszkolony personel, który czuwa nad wszystkim i gwarantuje, że pasażerowie czują się bardzo dobrze nawet podczas sztormu - tak było i tym razem, ale na szczęście morze było wyjątkowo spokojne!

   Rejsy weekendowe - tematyczne to wspaniała okazja m.in. do uczczenia rocznicy, świętowania urodzin lub po prostu spędzenia weekendy inaczej niż zazwyczaj. Wykupując np. weekend walentynkowy mogliśmy otrzymać w cenie transport z i do Szczecina, kajutę, kolację i obiad w restauracji, wycieczkę do szwedzkiego Ystad z przewodnikiem, zabawę w dyskotece do białego rana oraz masę dodatkowych atrakcji takich jak kabaret Jurki, koncert zespołu Zakochani, występ KONY Puppets znanego z programu Mam Talent, animacje piaskowe oraz skorzystać z darmowych zdjęć w Fotobudce!

Cena jaką musimy zapłacić za taki rejs jest bardzo atrakcyjna bo wynosi już od 199zł za osobę w zależności, który weekend wybierzemy.

Najbliższe rejsy weekendowe są przewidziane na Dzień Kobiet oraz Dzień Dziecka.

3 komentarze:

 1. Zazdroszczę! Też się wybierałam - ale jak sójka za morze, więc biletów już nie było :) Może uda mi się wybrać w rejs na Dzień Kobiet albo w jakis inny weekend

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dzień kobiet wiele ciekawych atrakcji m.in chippendales, open bar i fotobudka - cena też całkiem przyzwoite więc zdecydowanie polecam - sama bym pojechała, ale akurat zamiast na morzu będę w górach :) - koniecznie napisz jak było!!

   Usuń
  2. Jasne! Bedę też z niecierpliwością czekać na recenzję z gór czerpaną :)

   Usuń